«Бідність в Україні: від стратегії до реальності»

24.03.2020
Поділитись в соцмережах:
«Бідність в Україні: від стратегії до реальності»

Бідність – це не лише економічне питання, це, скоріше, багатовимірне явище, яке включає низький дохід та відсутність можливостей для гідного життя.

Викорінення бідності, боротьба з нерівністю та захист прав кожної людини є першочерговим завданням Цілей сталого розвитку (2015-2030), затверджених на Саміті ООН у вересні 2015 року.

У світі існує ряд методологій, які визначають, кого ж можна віднести до жебраків – на міжнародному рівні ними залишаються дві: методологія ООН, що визначає екстремальну бідність як життя на 1 долар в день, і Світового банку – на 1,9 долара в день.

Сьогодні боротьба з бідністю в Україні залишається вкрай важливим та актуальним питанням, обумовленим загостренням соціально-економічної ситуації в країні, що супроводжується погіршенням матеріального становища переважної частини населення, що, як наслідок, значно стримує розвиток України.

Пропонуємо ознайомитися з вебліографічним списком Інтернет-ресурсів «Бідність в Україні: від стратегії до реальності» та дізнатися про стан бідності у нашій країні та можливі шляхи вирішення даної проблеми.