Наші видання

Газета ”Хитрий Лис” 2021, №46

Газета ”Хитрий Лис” 2021, №46

Газета "Хитрий Лис" в №46 розповість, як говорити коректно про і до людей з інвалідністю, зацікавить фактами про сучасне рабство, порекомендує ТОП-6 книг про залізницю та в "Хитрому Смартофончику" допоможе розібраися із застотосунками для візуального контенту. І, звичайно, "Майстер-клас від Хитрого Лиса" з Подарункавими еко-торбинками та багато іншого.
ПЕРЕГЛЯНУТИ ДЕТАЛІ»
Газета ”Хитрий Лис” 2021, №45

Газета ”Хитрий Лис” 2021, №45

Газета "Хитрий Лис" в №45 розповість, що потрібно знати про домашнє насильство, чому корисне рукоділля і коли ми будемо подорожувати на Марс, порекомендує ТОП-6 книг-кінороманів, а "Хитрий Смартофончик" запропонує мобільні додатки на допомогу протидії домашнього насильства. І, звичайно, "Майстер-клас від Хитрого Лиса" з неЗвичайними Ложками та багато іншого.
ПЕРЕГЛЯНУТИ ДЕТАЛІ»
Газета ”Хитрий Лис” 2021, №44

Газета ”Хитрий Лис” 2021, №44

Газета "Хитрий Лис" в №44 познайомить з чудними студентськими традиціями, розповість чому палити шкідливо та зацікавить фактами про барабани та порекомендує ТОП-6 книг про толерантність. "Хитрий Смартофончик" запропонує корисні додатки для студентів. І, звичайно, "Майстер-клас від Хитрого Лиса" з Шкарпетковим Котом та багато іншого.
ПЕРЕГЛЯНУТИ ДЕТАЛІ»