Наші видання

ВУЛИЦІ РІВНОГО  ВАМ РОЗКАЖУТЬ. Бібліографічний покажчик

ВУЛИЦІ РІВНОГО ВАМ РОЗКАЖУТЬ. Бібліографічний покажчик

Бібліографічний покажчик присвячений вулицям міста Рівне. Містить інформацію про осіб та події, на честь яких названі вулиці; пам’ятники, пам’ятні знаки, меморіальні та анотаційні дошки, що розміщені на вулицях, а також про музеї, культові споруди, навчальні заклади, бібліотеки, розважальні заклади тощо. До бібліографічного покажчика включено бібліографічні описи книг, статей із періодичних видань, опублікованих із 1970-х рр. ХХ ст. і до теперішнього часу.
ПЕРЕГЛЯНУТИ ДЕТАЛІ»
Міська премія імені Василя Павлюка в галузі народного мистецтва. Випуск 6

Міська премія імені Василя Павлюка в галузі народного мистецтва. Випуск 6

Цей дайджест розповідає про діяльність лауреата премії імені Василя Павлюка в 2019 році – етнографа, краєзнавця, музейного фахівця, завідувачки відділу етнографії Рівненського обласного краєзнавчого музею – Алли Миколаївни Українець.
ПЕРЕГЛЯНУТИ ДЕТАЛІ»
Міська мистецька премія імені Георгія Косміаді.  Випуск 8. Галайчук Оксана Миколаївна, Кляповська Алевтина Олександрівна

Міська мистецька премія імені Георгія Косміаді. Випуск 8. Галайчук Оксана Миколаївна, Кляповська Алевтина Олександрівна

Цей дайджест розповідає про лауреаток премії імені Георгія Косміаді в 2019 році – художниць декоративно-прикладного мистецтва – Галайчук Оксану Миколаївну та Кляповську Алевтину Олександрівну.
ПЕРЕГЛЯНУТИ ДЕТАЛІ»