Довідка

Поставити запитання
Всі поля з зірочкою (*) обов'язкові для заповнення.

Віртуальна довідка – це відповідь на разовий запит віртуального користувача, що містять бібліографічну та (або) фактографічну інформацію і здійснюється в інтерактивному режимі.

У який термін ми даємо відповідь?

  • Усі довідки виконуються протягом 1 – 3 діб.

На які запити ми не відповідаємо?

  • Пошук наукових, дипломних, курсових робіт, рефератів та інформації комерційного характеру;
  • Тлумачення законів та інших нормативно-правових актів;
  • Рішення математичних та інших задач, питанням політичного та дозвіллевого порядку (матеріали для кoнкурсів, розгадування кросвордів тощо);
  • Довідки, що містять прохання про юридичні та медичні консультації;
  • Запити, що не відповідають морально-етичним нормам та суперечать чинному законодавству України.

Джерела виконання запитів:

  • традиційний довідково-пошуковий апарат;
  • Інтернет-ресурси;
  • архів виконаних довідок
30.11.2020

Оксана

Доброго дня! Цікавить така інформація: 1. Чи є ще індивідуальне навчання на курсах безкоштовних? 2. Якщо так - то чи можна приходити з своїм ноутбуком? 3. Чи можна вивчати певні теми, які мене цікавлять, а не все?
Доброго дня! Запис на безкоштовні комп'ютерні курси, зокрема на індивідуальні буде продовжено з нового року. Так, Ви можете приходити зі своєю технікою. Так, можна вивчати певні теми, які Вас цікавлять
30.11.2020

Олег

Добрий день. Чи зшивають курсові роботи у ваших інтернет-клубах? І яка ціна друку однієї сторінки, чи є знижки, якщо друкуєш багато?
Доброго дня! Ні, на жаль послуги зшивання документів в інтернет-центрах не здійснюють. Ціна друку однієї сторінки становить 1 гривня, якщо це двохстороння - то вартість друку становить - 1 гривня 50 коп. Знижок не надаємо
19.11.2020

galina_Stetsuk@ukr.net

Добрий день!Чи буде обслуговувати бібліотека 22 листопада?
НІ, на жаль обслуговування користувачів не проводиться у зв'язку з карантином вихідного дня. Чекаємо Вас з 9 до 18 години протягом тижня (понеділок - четвер) та з 9 до 17 години - в п'ятницю.
20.09.2020

Іса Тарк

Вітаю! Випадково побачила, що запитували про мої книги. Дуже приємно! Книгу "Богемне життя" тільки пишу й викладаю в реальному часі на літературному сайті Букнет! Запрошую усіх в гості на мою літературну сторіночку та до прочитання книги!!! ❤️❤️❤️
Дякуємо Вам за відповідь. Бажаємо Вам творчих здобутків і підкорення літературних вершин
13.09.2020

Аліна

Привет! Шукаю книгу Алекса Міхаелідеса "Безмовний пацієнт". Чи є така книга, щоб взяти почитати?
В українському перекладі – Алекс Майклідіс «Мовчазна пацієнтка» (Харків : Віват, 2019). У наших бібліотеках ще немає цієї книги.
13.09.2020

Анастасія

Добрий день! Чи можуть у ваших Інтернет-клубах допомогти дитині з проектом: підібрати текст+картинки+гарно розмістити це все, цікаво оформити і видрукувати дитині 4 клас?
Ми можемо навчити як підбирати текст, картинки і як це розмістити та оформити. Для цього потрібно вашій дитині записатись до нас на курси.
Тел. 64-21-97
13.09.2020

Антоніна

Добрий день! Чи виписують зараз бібліотеки журнал " Українська література в загальноосвітній школі? І якщо так, то які саме філії? Дякую!
Центральна міська бібліотека та Центральна дитяча бібліотека отримують видання «Українська мова та література» серія Шкільний світ.