Конкурси

ПОЛОЖЕННЯ  про XIV міський літературно-краєзнавчий конкурс  для дітей та юнацтва  «Рівне – місто моє»
02.05.2022

ПОЛОЖЕННЯ про XIV міський літературно-краєзнавчий конкурс для дітей та юнацтва «Рівне – місто моє»

XIV міський літературно-краєзнавчий конкурс для дітей та юнацтва «Рівне – місто моє» (далі – Конкурс) проводиться з метою формування у майбутнього покоління високої громадянської свідомості, сприяння національно-патріотичному розвиткові особистості; збереження та усвідомлення знань про історію свого міста, поваги до своєї маленької Батьківщини, українського народу, його культури, звичаїв та традицій; та з нагоди 80-річчя створення УПА.

ПЕРЕГЛЯНУТИ ДЕТАЛІ»
 	Положення про міський конкурс на кращий буктрейлер «Книга в кадрі - IV»
26.01.2022

Положення про міський конкурс на кращий буктрейлер «Книга в кадрі - IV»

Увага! Конкурс! Усім бібліотекам ЦБС м.Рівне. Центральна міська бібліотека Рівненської ЦБС оголошує міський конкурс на кращий буктрейлер.

ПЕРЕГЛЯНУТИ ДЕТАЛІ»
ПОЛОЖЕННЯ  про XІІІ міський літературно-краєзнавчий конкурс  для дітей та юнацтва  «Рівне – місто моє»
02.03.2021

ПОЛОЖЕННЯ про XІІІ міський літературно-краєзнавчий конкурс для дітей та юнацтва «Рівне – місто моє»

XІІІ міський літературно-краєзнавчий конкурс для дітей та юнацтва «Рівне – місто моє» (далі – Конкурс) проводиться з метою формування у майбутнього покоління високої громадянської свідомості, сприяння національно-патріотичному розвиткові особистості; збереження та усвідомлення знань про історію свого міста, поваги до своєї маленької Батьківщини, українського народу, його культури, звичаїв та традицій; та з нагоди 30-річчя Незалежності України.

ПЕРЕГЛЯНУТИ ДЕТАЛІ»