«Екологічні ініціативи країни та твого регіону»

14.04.2020
Поділитись в соцмережах:
«Екологічні ініціативи країни та твого регіону»

Робити добрі справи вже стало звичним для багатьох українців. Все більше людей не тільки замислюються про стан навколишнього середовища, а й беруть безпосередню участь в його захисті. А різноманітні еко-організації все частіше об’єднуються задля досягнення спільної мети.  Популярність і масовість екологічних заходів та ініціатив помітно зросли за останні роки в Україні. Це свідчить про новий рівень екологічного розвитку, в першу чергу, громадянського суспільства. Українців починають турбувати не тільки локальні екологічні проблеми, а й глобальні.

Пропонуємо вам добірку Інтернет-ресурсів «Екологічні ініціативи країни та твого регіону»

 Національний екологічний центр України (НЕЦУ) – одна з перших екологічних громадських організацій національного рівня, зареєстрованих у незалежній Україні, діяльність якої спрямована на донесенні позицій фахівців в охороні довкілля до посадовців, які приймають рішення у різних галузях господарства. НЕЦУ має 24 територіальних відділення, що діють по всій Україні.

Природа України – це спроба створити унікальний інтернет-ресурс, який би став епіцентром інформаційного середовища у сфері охорони природи та екології; виконував би роль головного новинарного та енциклопедичного джерела для всіх, хто небайдужий до своєї рідної української природи та землі; об’єднав би усіх зацікавлених та задіяних у сфері охорони довкілля у своєрідну соціальну мережу та став би осередком проведення всеукраїнських кампаній на захист природи

Всеукраїнська екологічна ліга - Офіційний сайт Всеукраїнської екологічної Ліги містить інформацію про діяльність організації, останні події: конкурси, семінари, фестивалі, природоохоронні акції, видавничі проекти і т.п.

Сайт Українського центру менеджменту землі та ресурсiв (УЦМЗР) - Сайт Українського центру менеджменту землі та ресурсiв (УЦМЗР), що є неприбутковою недержавною організацією, створеною Українським iнститутом дослiджень навколишнього середовища і ресурсiв та Altarum, в минулому Мiчиганським iнститутом дослiджень навколишнього середовища (ERIM), США. Завданням УЦМЗР є застосування даних дистанційного зондування Землі, цифрової картографії, географічних інформаційних систем та інших інформаційних технологій з метою підтримки процесу прийняття рішень на державному рівні та в приватному секторі як в Україні, так і в регіоні.

Екомапа - Екомапа - це інтерактивна карта сміттєзвалищ України та мобільний додаток «Екомапа», де небайдужі мешканці можуть сповістити про незаконні та легальні смітники. Окрім геолокаційних даних про місця сміттєзвалищ, на карту буде додаватись інформація про стан їхньої ліквідації.

11 екологічних ініціатив світових мегаполісів «Зелене» таксі, знижки та продукти в обмін на екологічну поведінку, енергія зі сміття та інші цікаві ініціативи найбільших міст світу.

Як українські еко-ініціативи рятують Землю Майбутнє екології значно залежить від кожного, і чим швидше людина почне робити «маленькі кроки» у допомозі природі, тим більше шансів буде створити для людства гідне довкілля, в якому можна буде розвиватися та насолоджуватися життям.

Екоактивізм в Україні: почати з себе, щоб врятувати планету Забруднення повітря і води, глобальне потепління, деградація природних ресурсів, вирубка лісів – все це результат людської діяльності. Вирішення цих проблем потребуватиме чималих зусиль в багатьох сферах, у той час як стосуються вони виключно кожного. Що таке екоактивізм, та які прості кроки може зробити кожна людина, щоб зробити свій маленький (великий) вклад у довкілля?

35 порад, як можна допомогти планеті Допомога довкіллю, або «зелене» життя, зовсім не обов'язково повинна бути пов'язана з головним болем. Навпаки, часто це дуже просто. Та й думка про те, що одна людина нічого не змінить, далека від правди. Якщо кожен із нас приділить хоч трохи уваги цьому питанню, зміни будуть настільки значні, що не помітити їх буде важко. В цьому списку можуть бути речі, які вже обговорювалися раніше і широко відомі. Але в нашому випадку й нагадування може зіграти позитивну роль, підштовхуючи людей до правильного напрямку.

Центр екологічних ініціатив “Екодія– це громадська організація, яка об’єднує експертів та активістів навколо ідеї збереження довкілля через вплив на прийняття рішень. Ми ведемо боротьбу за енергоефективність, відновлювану енергетику, протидію зміні клімату, за чисте повітря для всіх, розвиток сталого транспорту і сільського господарства України.

Проект «Озеленення України» В умовах хворої природи не може бути здорових людей. Це аксіома, зміст якої важливо усвідомити кожному з нас. Яке майбутнє чекає нові покоління людей, залежить виключно від нас нинішніх. Тому Національний проект «Книга рекордів України» та найбільший діловий клуб, який об’єднує лідерів українського бізнесу «CEO Club Ukraine» започаткували всеукраїнський проект «Озеленення України»

Папір, пластик, скло і «шуршики» приймають у Рівному за новою адресою

Громадська ініціатива «ЕКОлогічні» Рідне місто розширює свої межі та постійно зростає. Разом з тим, кількість відходів у Рівному теж збільшується. Мета - навчити людей правильно сортувати сміття!

«Екоклуб Рівне»  - це громадська організація в Рівному, що працює 20 років задля збереження довкілля. Більше 10 із них - у сфері енергозбереження, адже саме енергетика найбільш згубно впливає на довкілля. Місія організації: «Творимо майбутнє з дружньою до довкілля енергією, посилюючи спільноти та впливаючи на політику».

Громадський сектор міста Рівне Громадські організації та ініціативи, що роблять наше місто кращим