«Сам собі юрист»

23.03.2020
Поділитись в соцмережах:
«Сам собі юрист»

Безоплатна первинна правова допомога (БППД) включає в себе такі види правових послуг: надання правової інформації, консультацій і роз’яснень з правових питань; складення заяв, скарг, інших документів правового характеру (крім процесуальних); надання допомоги в забезпеченні доступу особи до вторинної правової допомоги та медіації.

Безоплатна вторинна правова допомога (БВПД) включає такі види правових послуг: захист; здійснення представництва інтересів осіб в судах, інших державних органах, органах місцевого самоврядування, перед іншими особами; складення документів процесуального характеру.

Право на БВПД мають категорії осіб, які визначені Законом України «Про безоплатну правову допомогу» та іншими законами України.

Інформація на сайті подана у зручній та простій формі, без складних юридичних слів. Тут даються чіткі і зрозумілі рекомендації в авторських статтях, а також відповіді на найбільш поширені питання.

Безкоштовна юридична консультація надається в онлайн-режимі, по телефону, або при особистій зустрічі. Правову допомогу надають практикуючі юристи та адвокати. Для цього функціонують «гарячі лінії», які можуть працювати цілодобово. Отримати професійну відповідь на юридичне питання допоможуть профільні фахівці, які спеціалізуються на відповідних галузях права (соціальні, побутові та житлово-комунальні питання, сімейні справи, автомобільні та пенсійні суперечки, різні види цивільно-правових і судових спорів, консультації з нерухомості і житлових питань, інші галузі українського законодавства).

Функціональні  можливості  системи  «ЛІГА:ЗАКОН»  дозволяють  легко  і  зручно працювати  з  найпотужнішими  базами  даних,  що  нараховують  більше  300  тисяч документів.  Системи  «ЛІГА:ЗАКОН»  –  найбільш  повне  джерело систематизованої  і  достовірної  правової  інформації  із  зручними  інструментами для  пошуку  інформації.  Дозволяють  швидко  знайти  і  проаналізувати  правову інформацію  на  будь-який  момент  часу,  оцінити  ситуацію  і  прийняти  вірне рішення.

Це юридично-економічний інтернет  ресурс, мета якого  –  безкоштовне надання актуальної юридично-економічної інформації. Він містить  базу  законів  (не  повну),  кодекси,  конституцію,  популярні  документи, приклади  договорів,  документів  для  звернення  до  суду,  електронні  книги  та багато іншого.

Українська Гельсінська спілка сприяє розвитку гуманного суспільства, що базується на повазі до людського життя, гідності та гармонійних стосунків між людиною, державою і природою через створення платформи для співпраці між членами Спілки та іншими учасниками правозахисного руху. Її діяльність, проекти, цілі та інші корисна інформація щодо її роботи та співпраці, доступна на її офіційному сайті.

Legal Help – безкоштовні юридичні консультації в онлайн та телефонному режимі. Допомога юриста та адвоката.

На  сайті  можна отримати безкоштовно юридичну консультацію, яка надається з будь-якого питання і по будь-якій галузі права України. Консультація може бути вислана безпосередньо  на E-mai або проведена по телефону.

База готових консультацій, каталог експертів від аудитора до адвоката.

Безкоштовна юридична консультація громадянам України та тим українцям, що за кордоном.  А також цікаві судові рішення, юридичні дискусії та каталог консультацій.

Сайт створений для того, щоб допомогти розібратися у світі юриспруденції. Тут ви знайдете безліч корисної для навчання та практичної для юридичної діяльності літератури, а також найбільш популярні нормативні документи.

Юридичний інформаційно-аналітичний сайт, де розміщені зразки позовних заяв, процесуальних документів, договорів та судових рішень. На сайті є аналітичні статті провідних юристів із найактуальніших питань: право, закон, судочинство, арбітраж, судова практика, юридична практика. Є юридична консультація онлайн.

  Зразки процесуальних документів, безоплатна правова допомога, нормативні акти, новини судової практики.

Зразки позовних заяв, скарг та клопотань до суду (шлюбно-сімейні відносини, спадщина, житлові спори, ДТП, трудові відносини, захист честі та гідності та ін.).

Якщо у Вас немає коштів на оплату адвокатських послуг — рекомендуємо державних юристів. Вказаний номер гарячої лінії , яка використовується правоохоронними та судовими органами України для залучення адвоката за рахунок держави у певній області.

Безоплатна правова допомога – правова допомога, яка гарантується державою та повністю або частково надається за рахунок коштів Державного бюджету, місцевих бюджетів та інших джерел.