«ГРОМАДСЬКІ ІНІЦІАТИВИ НА ДОПОМОГУ УКРАЇНСЬКІЙ АРМІЇ»

18.03.2020
Поділитись в соцмережах:
«ГРОМАДСЬКІ ІНІЦІАТИВИ НА ДОПОМОГУ УКРАЇНСЬКІЙ АРМІЇ»
Про волонтерський рух в Україні сьогодні з захопленням говорять у багатьох країнах світу, називаючи це явище унікальним. Розквіт волонтерської діяльності у нас припав на час Революції Гідності і початок війни на Донбасі. У надзвичайно складний період саме цей рух об’єднав суспільство, створив дієву структуру громадських організацій, груп людей, готових взяти на себе вирішення найбільш нагальних і болючих проблем держави. У волонтерів інші погляди. Це в першу чергу – особиста безпосередня участь у вирішенні певної суспільно важливої проблеми.
Сьогодні волонтерство стало в Україні необхідним, як ніколи, адже допомоги окремих добровольців та волонтерських організацій потребують солдати нашої армії, окремі підрозділи, переселенці, поранені в АТО та їхні родини.

Пропонуємо вам добірку інтернет-ресурсів
«ГРОМАДСЬКІ ІНІЦІАТИВИ НА ДОПОМОГУ УКРАЇНСЬКІЙ АРМІЇ»

 Фонд «Повернись живим» – один із найбільших фондів допомоги українським військовим у зоні АТО. Спеціалізується на технічному забезпеченні, насамперед, на нічній оптиці. Крім того, займається навчальними, медичними, психологічними та іншими проектами.

Громадська ініціатива АРМІЯ SOS координує зусилля народу з допомоги військовим України. Організовує закупівлі необхідної амуніції, засобів захисту, зв’язку та розвідки, харчів та форми, доставля їх безпосередньо на позиції та передає в руки бійцям на фронті.

Громадська Асоціація ветеранів АТО України – недержавна, неприбуткова громадська організація для допомоги учасникам бойових дій, в тому числі, які отримали інвалідність під час захисту Батьківщини, родинам загиблих, родинам учасників бойових дій, а також на окремих засадах громадянам, які всебічно сприяють Організації і беруть участь в реалізації її програм та заходів.

«Народний проект» – некомерційна та неприбуткова організація. Це об’єднання волонтерів та небайдужих людей, які співкоординують свої зусилля заради соціальних проектів та допомоги Народу України.

Громадські організації для учасників АТО

Допомога учасникам АТО і переселенцям (нормативна база, онлайн консультації, корисна інформація)

Волонтерський батальйон «ДАР», допомога армії