Безкоштовні курси комп'ютерної грамотності

В умовах сучасного інформаційного суспільства особливої актуальності набуває проблема подолання зростаючої соціальної ізоляції та самотності людей старшого віку, які не володіють комп'ютером. Часто у пенсіонерів є час і бажання освоїти щось нове, знайти однодумців, перспектива організувати за допомогою комп'ютера якусь роботу чи хобі. Проте, щоб ефективно використовувати можливості, які надає ПК та Інтернет, необхідні певні знання та навички. У зв’язку з цим актуалізується питання розроблення програми подібних занять.

Курс розрахований на навчання людей середньої та старшої вікової категорії. Вимоги до слухачів досить прості: для відмінного засвоєння матеріалу досить мати бажання навчатися та домашній комп’ютер.

На курсах слухачі зможуть ознайомитися з основами роботи з комп’ютером, вивчити основні текстові редактори, отримати практичні навички для активного ділового та особистого листування, безкоштовного зв’язку з друзями і родичами за кордоном, спілкування в соціальних мережах, читання в Інтернеті газет в електронному варіанті, прослухування музичних файлів, перегляду улюблених фільмів, купівлі та продажу речей через мережу Інтернет.

Гарантуємо індивідуальний підхід до будь-якої вікової категорії!!! Даний курс «комп’ютерної грамотності» сприятиме не лише практичному оволодінню основами комп’ютерної грамотності, ефективному використанню його у своїй повсякденній діяльності, розширенню  комунікативних зв’язків, соціального та інформаційного спілкування, а й розвитку їхньої пам'яті, уваги, здатності орієнтуватися в нових умовах, бути самостійними, впевненими і незалежними, вести активний спосіб життя.

Адреси ЦОГ ЕІ в яких проходять комп’ютерні курси:

  • Центральна міська бібліотека ім. Короленка – вул. Київська, буд. 44, тел. (0362) 64-21-97

  • Центральна дитяча бібліотека – вул. Гагаріна, буд. 67, тел. (0362) 24-12-29

  • Бібліотека-філія № 3– вул. Соборна, буд. 416, тел. (0362) 5-60-58

  • Бібліотека-філія № 9 – вул. С. Бандери, буд. 9-а, тел. (0362) 26-78-81
  • Бібліотека-філія № 10 – вул. Гагаріна, буд. 67, тел. (0362) 24-12-47