Фотозвіт Всеукраїнського фестивалю для творчої молоді «СУП – культура» 2019

Поділитись в соцмережах:

4-5 жовтня 2019 року в місті Рівному відбувався Всеукраїнський фестиваль для творчої молоді «СУП – культура». Гості фестивалю з'їхались з різних куточків України: із Дніпра, Чернігівщини, Волині та поет із Польщі.

Локаціями для виступів та спілкування з відомими українськими письменниками стали Центральна міська бібліотека ім. В. Короленка, Центральна дитяча бібліотека, бібліотека-філія № 3,  бібліотека-філія № 4 «LitHouse» та бібліотека-філія № 10.

Протягом двох днів відбулися цікаві зустрічі з Ольгою Рєпіною та Еліною Заржицькою – це письменниці, які завітали з Дніпра. Еліна Заржицька – дитяча письменниця, журналістка, член Національної спілки письменників України, член Національної спілки журналістів України.

Ольга Рєпіна – письменниця, психолог, дослідниця дитячої літератури. Друкується під псевдонімом Оля Олгері.

Талановиті та багатогранні письменниці мають спільний проект – роман «Убити Антиципатора», який отримав відзнаку Міжнародного літературного конкурсу «Коронація слова».

Маленькі читачі мали змогу познайомитись з відомою українською дитячою письменницею, журналістскою, перекладачем, громадським діячем, головним редактором дитячого журналу «Крилаті» Тетяною Винник, яка репрезентувала присутнім один з останніх номерів журналу для дітей, де вона є головним редактором. Тетяна Анатоліївна розповіла про історію написання своїх творів, зачитала деякі свої вірші. Особливо слухачам припав до душі вірш «Дорога додому».

В бібліотеці-філії № 10 відбулась зустріч з головою Волинської спілки письменників Ольгу Ляснюк та поетесою, перекладачем, володаркою премії «Лицарю Карпат» Еліною Форматюк.

«Гвіздком» фестивалю був польський письменник Адам Марек.

Знана рівненська письменниця та майстриня Олена Мєдведєва презентувала свою нову книгу «Крамниця часу», а також рівненські письменниці Валентина Люліч та Ірина Одерако  прочитали ряд свої творів.

Ще один цікавий гість фестивалю  – це бард з смт. Рокитного Олег Мосаковський – креативна, позитивна людина, який  виконав на гітарі свої пісні.

А на кінець фотозвіт, як це було.