На гостину до бібліотеки

03.06.2021
Поділитись в соцмережах:
На гостину до бібліотеки

На гостину до бібліотеки

На гостину до бібліотеки смт. Квасилів 3 червня завітали учні 1-Б класу Квасилівського НВК «школа-ліцей» разом з класним керівником Любов’ю Іванівною Саваринською.

Малюки здійснили подорож «Бібліотечним королівством» , познайомилися з його мешканцями: енциклопедіями, журналами, книгами-іграшками та електронними книгами. Дізналися дітлахи про те, якими були книги раніше, як створюють їх нині.

Уявна мандрівка королівством продовжилася у кварталі «Книжкової лікарні», де малята дізналися про правила поводження з книгою, про те, як бережливо слід ставитися до мешканців Бібліотечного королівства – книг, аби вони ніколи не хворіли і довго слугували читачам. А згодом наші маленькі мандрівники завітали на вулицю «Казкову», де виказали себе неабиякими казкознавцями, адже безпомилково назвали усіх мешканців вулиці – героїв українських та зарубіжних казок!

Подорож виявилася цікавою та пізнавальною, кожний з наших читайликів вибрав собі книгу до смаку й отримав почесне звання – ЧИТАЧ БІБЛІОТЕКИ!

На закінчення зустрічі маленькі книголюби отримали від бібліотекарів солодкий гостинець й пообіцяли, що з року в рік будуть зміцнювати дружбу з книгою та бібліотекою.

Працівники бібліотеки щиро радіють з того, що  бібліотека знайшла нових чудових друзів, й сподіваються, що такі зустрічі стануть гарною традицією! Зичать малятам, яскравих, веселих та сонячних літніх канікул!

Бібліотека чекає на вас, друзі!