Екоасорті «Земля – наш спільний дім, давайте дружно жити в нім»

22.04.2021
Поділитись в соцмережах:
Екоасорті «Земля – наш спільний дім, давайте дружно жити в нім»

Екоасорті «Земля – наш спільний дім, давайте дружно жити в нім»

 Щорічно, 22квітня люди по всій планеті відзначають День Землі. Цей день став символічним святом любові та турботи за наш спільний дім.

Засновником Дня Землі вважається Джон Стерлінг Мортон, який запропонував у 1872 році призначити щорічний день, присвячений озеленення навколишньої території. Пропозицію було схвалено.

Міжнародним свято стало в 1990 році. У той рік безліч обрізків матерії з написами і малюнками були пронесені по нашій планеті. З них склали прапор Землі площею 660кв.м., який символізує єдність людей в турботі про майбутнє планети і закликає ставитися з повагою до оточуючого нас світу.

Саме тоді про День Землі почули вперше в Україні. І тільки через два роки День Землі став відзначати я в Україні як День захисту природи.

У День Землі в різних країнах за традицією звучить Дзвін Миру – символ спокою, мирного життя та дружби, вічного братерства і солідарності народів. Напис на Дзвоні говорить: «Хай буде спільний мир у всьому світі».

В цей день кожен житель планети може внести свій маленький вклад в охорону навколишнього середовища: прибрати сміття, озеленити територію, економно використовувати природні копалини, адже ресурси Землі небезмежні.

Бережіть нашу Землю!