Онлайн-зустріч з Іванною Голуб «Конфлікти батьків та дітей»

22.02.2021
Поділитись в соцмережах:
Онлайн-зустріч з Іванною Голуб  «Конфлікти батьків та дітей»

Онлайн-зустріч з Іванною Голуб 

«Конфлікти батьків та дітей»

«Конфлікти батьків та дорослих дітей» – саме так розпочався річний цикл онлайн-зустрічей «Про сім’ю – цікаво та неочікувано» з Іванною Голуб. Зустріч відбулася в бібліотеці-філії № 3 на платформі Google Meet.

Розглядали надзвичайно важливі теми – до чого можуть призвести співзалежні відносин у сім’ї; про смисли життя та вторинну вигоду, а також розглядали сімейні сценарії та конфлікти з дорослими дітьми. Це завжди боляче для всіх сторін. Але чи можна цьому запобігти, чому це стається, які є першопричини?

Пані Іванна розглядала найбільш класичні ситуації конфліктів: гіперопіку та інфантилізм. Саме гіперопіка батьків дозволяє дитині бути інфантильною та не нести відповідальності за власні вчинки, саме гіперопіка призводить до небажання брати відповідальність за власні вчинки та життєві рішення, а також призводить до повної не соціалізації таких осіб.

«Матусині синочки та донечки»… Що чекає їх в майбутньому? Як виховати дитину зрілою особистістю? Як навчитись відпускати своїх дітей у житті? Ці та інші питання пані Іванна розглядала на зустрічі, наводила приклади. Учасники онлайн-зустрічі активно задавали питання та ділились своїми життєвим досвідом.

Дякуємо, пані Іванно, та з нетерпінням чекаємо наступної зустрічі!