Творча зустріч «Літературна палітра Рівненщини»

04.03.2020
Поділитись в соцмережах:
Творча зустріч «Літературна палітра Рівненщини»

3 березня, у Всесвітній день письменника, бібліотекарі бібліотеки-філії № 3  організували для вихователів ДНЗ № 44 «Попелюшка» творчу зустріч «Літературна палітра Рівненщини».

На гостини до вихователів завітали: відома казкарка з Вараша Марія Солтис-Смирнова та громадська діячка, психолог, адвокат, яка пише твори і для дорослих та для дітей – Іванна Голуб.

Казки, вірші, які прозвучали у виконанні авторів, розбурхали уяву слухачів, викликали щирий сміх, радість, сльози співчуття.

Надзвичайно приємно, що зустріч проходила в невимушеній, дружній обстановці, під час якої вихователі мали прекрасну можливість вести живе спілкування з письменниками, із захопленням слухали історії написання їхніх творів, були глибоко вражені продекламованою поезією, зацікавлені проілюстрованою прозою з кумедними сюжетними лініями.

Читати книгу – приємно, а ще приємніше – живе спілкування з автором.

Всі присутні побажали гостям натхнення та творчих злетів!