17.06.2026
Поділитись в соцмережах:
Бібліотечний вікенд «Кольорове літо в бібліотеці»

Бібліотечний вікенд

«Кольорове літо в бібліотеці»

Сьогодні до нашої бібліотеки завітали юні відвідувачі з пришкільного табору відпочинку Рівненського ліцею №11 на бібліотечний уїкенд «Кольорове літо в бібліотеці».
На дітей чекала цікава та насичена програма. Разом ми брали участь у веселих іграх, захопливих конкурсах та пізнавальних вікторинах. Учасники продемонстрували чудові знання літературних творів, проявили кмітливість, логічне мислення, спритність і винахідливість.
Особливий інтерес викликала екскурсія бібліотекою. Діти мали змогу зазирнути за лаштунки бібліотечного життя, дізнатися, як працює бібліотека зсередини, ознайомитися з її відділами та побачити, як книги знаходять своїх читачів.
Захід пройшов у теплій, дружній та веселій атмосфері. Усі учасники отримали багато позитивних емоцій, нових вражень і залишилися дуже задоволеними.
Щиро дякуємо нашим гостям за активність, допитливість та гарний настрій! А бібліотека з нетерпінням чекатиме на нові зустрічі!