Бібліо-пікнік «Веселися,грай і книжечки читай»

03.06.2026
Поділитись в соцмережах:
Бібліо-пікнік «Веселися,грай і книжечки читай»

Бібліо-пікнік

«Веселися,грай і книжечки читай»

Сьогодні, у теплий весняний та сонячний день, до нас на бібліо-пікнік «Веселися,грай і книжечки читай» завітали маленькі друзі бібліотеки учні 1-2класів(вихователь Михалюк М.В.) Рівненська гімназія 3 Рівненської міської ради.
Бібліопікнік - це свято, яке поєднує в собі все, що діти так полюбляють: екскурсії, книжки, майстер-класи, вікторини та ще безліч різноманітних, захопливих активностей! Отож гостей провели екскурсією відділами бібліотеки, перепочивши в літературному кафе, перемістилися в читальний зал, де бібліотекар ознайомила з книжковими цікавинками, та дитячими журналами читального залу.
Завершився біблопікнік майстеркою з виготовлення закладок до книг. Це простий та творчий спосіб організувати для себе унікальний подарунок власноруч. Діти проявили свою уяву, майстерність, художній смак у створенні закладок.
Весело, позитивно та корисно пройшов час для малят у стінах книгозбірні.