Літературний діалог з письменницею-волонтеркою з Харкова - Людмилою Охріменко: «Історії, народжені війною»

23.03.2026
Поділитись в соцмережах:
Літературний діалог з письменницею-волонтеркою з Харкова - Людмилою Охріменко: «Історії, народжені війною»

Літературний діалог з письменницею-волонтеркою з Харкова - Людмилою Охріменко:

«Історії, народжені війною»

Сьогодні у Центральна міська бібліотека Рівненської ЦБС відбулася особлива подія - літературний діалог з письменницею-волонтеркою з Харкова - Людмилою Охріменко: «Історії, народжені війною».
Пані Людмила, створює свої історії на основі реальних подій, адже з 2014 року займається волонтерською діяльністю, пише книжки та віддає прибуток від них на допомогу фронту. На сьогодні видано 12 робіт авторства Людмили Охріменко. Серед них роман «Оскар», названий найкращим романом на воєнну тематику у літературному конкурсі «Коронація слова», повість «Далека блакитна далечінь», збірка оповідань «Волонтерські історії 2014-2022». Популярністю у читачів користуються також романи «Пригоди дорослого Буратіни жіночої статі» та «Муха в окропі на окупованій території». Є у доробку письменниці і дитяча книжка: казка «Люлечки – дарувальники снів», яку презентувала співавторка видання -дитяча письменниця Євгенія Пірог.
У 2025 році світ побачив новий роман письменниці – «Хрещена», присвячений Тетяні Теплюк, медикині полку «Азов», яка пройшла Азовсталь, Оленівку і Таганрозьку в’язницю. Також у 2025 році вийшла збірка оповідань «Скляний дощ». Наразі, творча робота триває. До друку готуються дві книги: роман «Човнярка» та збірка інтерв’ю «Харківський намет – серце спротиву».
Розповіді пані Людмили нікого не залишили байдужими: всі слухали із щирим зацікавленням, співпереживали героям та разом проживали кожну історію. Це була не просто зустріч, а глибокий емоційний досвід, що торкнувся серця кожного присутнього.
Щиро дякуємо авторці за відкритість, силу слова, за теплу атмосферу та можливість почути правдиві історії, які надихають і змушують замислитися.