Квест «Відкрий Україну через бібліотеку» у «Бібліотеці під відкритим небом»

11.08.2019
Поділитись в соцмережах:
Квест «Відкрий Україну через бібліотеку» у «Бібліотеці під відкритим небом»

Де б ти не жив: біля високих гір чи синього моря, у місті чи в селі, все це зветься одним словом – Україна. Україна – це твоя Батьківщина. Тут живуть твої  рідні. Усі вони громадяни Незалежної країни – знають співучу українську мову, люблять і шанують свою землю, рідний край.

8 серпня в бібліотеці-філії № 3 відбувся квест «Відкрий Україну через бібліотеку». Бібліотекарі запросили юних читачів у подорож по рідній країні, знайомили з історією України, її державним устроєм, символікою, природними багатствами та культурою, даючи цілісне уявлення про Україну як незалежну демократичну державу.

Мета – прищепити дітям почуття патріотизму, любові до своєї Батьківщини, гордості за рідну землю.

Чим раніше і більше кожна дитина довідається про свою Батьківщину, тим упевненіше торуватиме власну стежину на шляху до щасливого майбутнього рідної країни.

Присутнім була представлена презентація «Чи знаєш ти Україну». Під час перегляду вони ознайомились з державним устрієм, символами України, переглянули відеоролик про найвизначніші місця та сім чудес нашої держави.

Під час квесту за підказками діти шукали книги про гетьманів, Запорізьку Січ, українські пісні, загадки, прислів’я. Переможці нагороджувалися призами.

Ти – творець майбутнього України, яке починається вже сьогодні. Тому думай про те, яку сторінку ти впишеш у велику історію рідної країни.

І як би не змінювався світ, куди б не закинула тебе доля, завжди зберігай у серці всі ті духовні скарби, які дісталися у спадок від попередніх поколінь.