Кулінарна сторінка «Смачні цікавинки» у «Бібліотеці під відкритим небом»

11.07.2019
Поділитись в соцмережах:
Кулінарна сторінка «Смачні цікавинки» у «Бібліотеці під відкритим небом»

10 липня на «Бібліотечному подвір’ї» бібліотеки-філії № 7 зібрались діти для проведення кулінарної сторінки «Смачні цікавинки». До заходу оформлена книжкова поличка «Поради юним господиням».

Всі діти з задоволенням полюбляють солодке тож розпочала захід Ніна Марценюк з солодкої вікторини. Школярі з задоволенням відповідали на поставлені питання, відгадували цікаві загадки про смаколики. Юні господарочки вправно позмагались у іграх «Варимо борщ» вкидаючи необхідні овочі для приготування борщу, цікавими були і ігри «Солодка плутанина», де учні змагались у складанні цукерок по парах, шукали цукерку оманку серед справжніх цукерок. А яку цікаву насолоду отримали від конкурсу «Солодка риболовля», де хлопці стоячи спиною один до одного, закидали вудочки з цукерками, намагаючись хто швидше зловить цукерку ротом. Нікого не зилишив байдужим і конкурс «Поросюшки» (де за умовою потрібно було з’їсти печиво з тарілок без рук). Позмагались діти і в грі «Що у мішку», де кожен гравець намагався відгадати вміст мішка (блюдце, ложка, ніж, вилка).

А на завершення конкурс «Танцювальник», де досхочу потанцювали з кухонним начинням. Діти виявились на прочуд активними, тож усім було весело і радісно на душі.