Психологічний тренінг «Команда на роботі, команда вдома - як налагодити максимальну продуктивність праці в умовах війни»

09.03.2023
Поділитись в соцмережах:
Психологічний тренінг «Команда на роботі, команда вдома - як налагодити максимальну продуктивність праці в умовах війни»

Психологічний тренінг

«Команда на роботі, команда вдома - як налагодити максимальну продуктивність праці в умовах війни»

в рамках проєкту «Іванна Голуб рекомендує:

«Інструкції для виживання під час війни на мирній території» .

Березнево в Бібліотеці-філії №3 Рівненської ЦБС відбувся психологічний тренінг «Команда на роботі, команда вдома - як налагодити максимальну продуктивність праці в умовах війни» в рамках проєкту «Іванна Голуб рекомендує: «Інструкції для виживання під час війни на мирній території» .
Коли минув рік війни, кожен відчув втому, нересурсні стани, страждає здоров’я, страждають відносини в сім’ї та в колективі - як зрозуміти в такі моменти, що потрібно виправити? Як допомогти налагодити максимальну взаємодію?
Дуже важливо, коли в родині розуміють один одного, не має подвійних стандартів і намагаються між собою якісно комунікувати. Особливо це важливо зараз, під час війни. Потрібно організувати та розуміти свою сімейну систему, зробити її максимально життєздатною, навчитися оберігати її.
Важливо зрозуміти кілька принципів, як зберегти здоров'я родини. В кожному з нас живуть свої монстрики, своє тіньове Я. Ми не можемо бути завжди добрими для всіх і для себе одночасно. Ми не ідеальні, кожен зі своїми особливостями. Але, час від часу, потрібно випускати своїх монстриків, розуміти їх потреби – так сімейна системи стане більш життєздатною. Коли є можливість "випустити пару", проговорити тривоги і страхи, негативні емоції - це допоможе зберегти здоров'я і відносини. Вправа "монстрики" сподобалася всім учасникам. А ще із задоволенням малювали галявину кактусів - ще один цікавий інструмент самопізнання.
Поговорили і про важливість командної роботи, про підтримку найслабшого, про емпатію і розуміння. І про вічні цінності як родин так і колективів - вміння слухати, бачити і розуміти.
Дякуємо пані Іванні за надзвичайно цікаве заняття та з нетерпінням чекаємо наступної зустрічі