«Арт-обійми з Іванною Голуб»

28.07.2022
Поділитись в соцмережах:
«Арт-обійми з Іванною Голуб»

«Арт-обійми з Іванною Голуб» 

«Арт-обійми з Іванною Голуб» у Центральній міській бібліотеці Рівненської ЦБС – проект, який став одним з улюблених серед дітей нашої громади. Тому, 28 липня день розпочався з приємної частини – вручення подяк людям, які вкладають частинку своєї душі та знань у працю з дітками.

Директорка закладу Гупалюк Вікторія Олександрівна під оплески маленьких вдячних долоньок вручила подяки за плідну спільну працю з бібліотекою – Голуб Іванні, авторці проекту, відомій письменниці, психологині; Панасюк Наталії, соціальному педагогу; Голуб Анастасії, авторці проекту «Домедична допомога для дітей»; психологиням Зелінській Наталії та Савенко Діані.

Сьогодні у дітей, які завітали до бібліотеки веселий та радісний настрій. Пані Наталя Панасюк запропонувала їм зліпити з пластиліну ту річ, яка додає діткам найбільшої радості. Дітлахи захопилися процесом та «майстрували» і квіти, і м’яч, і навіть космічну ракету. А далі на занятті з арт-терапії малечі запропонували намалювати казкового хлопчика Помагайка (вправа за оновленою методикою арт-терапевта Вікторії Назаревич). Дружно взялися до творчого процесу, але «завдяки» повітряній тривозі змушені були продовжити малювання вже в укритті.

Але нашим діткам це не зіпсувало настрій – веселі Помагайки всміхалися з усіх дитячих малюнків!

Отож, день минув насичено та радісно: малювали, ліпили, роздивлялися новий випуск дитячого часопису «Джміль», ділилися враженнями, та ще й встигли погратися з іграшками. А хлопчик Помагайко чекатиме на зустріч з дітками у наступний раз!