Бібліотечні посиденьки «Золоті рецепти моєї кухні»
Українці здавна вміли створити смачну і незвичайну страву із дешевих і звичайних продуктів: буряків, свинини, сала, пшеничного борошна, яєць і молочних продуктів.
Крім того, завжди окреме місце в традиційній українській кухні займали рибні страви. Давні рецепти до цих пір розбурхують розуми кухарів усього світу: карасі в сметані, судак тушкований з цибулею і часником – ці та інші страви займають передові позиції в ресторанах Європи і Америки. А ще – вареники, галушки. А узвар, компот?
Сьогодні, в Бібліотеці-філії №5 Рівненської ЦБС, пройшли бібліотечні посиденьки «Золоті рецепти моєї кухні» де користувачі бібліотеки ділилися своїми давніми рецептами, та обговорювали нові, щойно прочитані в журналах.
Зустріч пройшла цікаво та швидко. Кожна господиня пішла додому з новим рецептом.

