Релакс-простір «Спілкуємося. Відпочиваємо. Граємо»

15.05.2022
Поділитись в соцмережах:
Релакс-простір «Спілкуємося. Відпочиваємо. Граємо»

Релакс-простір

«Спілкуємося. Відпочиваємо. Граємо»

Немає на землі міцніше союзу, ніж щаслива і дружна сім’я. Сім’я для багатьох - це надійний прихисток у важкі часи, і саме з рідними людьми завжди хочеться розділити свою радість і позитивні почуття. День сім’ї, який ми відзначаємо сьогодні, покликаний нагадати про сімейні цінності. Це ще один хороший привід зібратися разом і добре провести час.

15 травня у центральній міській бібліотеці Рівненської ЦБС зібралися дітлахи з батьками, аби цікаво провести цей день у колі друзів. Релакс-простір «Спілкуємося. Відпочиваємо. Граємо» - це місце, де всі змогли знайти заняття для душі. Діти разом грали у різні ігри, а дорослі допомагали малечі впоратися із завданнями. Творчим та креативним виявився конкурс малюнків на тему «Коли закінчиться війна: мрія в малюнках». Діти навіть відобразили сьогоднішню перемогу України на «Євробаченні-2022», малюючи рожевий капелюх соліста з Kalush Orchestra. Дитячі мрії виявилися світлими та теплими, «сімейними» та направленими на скорішу перемогу України у війні.
День сім’ї у бібліотеці був сповнений щирими усмішками, веселим спілкуванням, співом «Ой у лузі червона калина…» та «Стефанія мамо…». Нехай кожного з нас зігріває тепло любові, а рідні люди завжди будуть вірною опорою!