Книжкова виставка ”Історія європейської солідарності”

05.01.2022
Поділитись в соцмережах:
Книжкова виставка ”Історія європейської солідарності”

Книжкова виставка "Історія європейської солідарності"

Умберто Еко – найзнаменитіший італійський літератор, історик культури, філософ, масмедіолог, лінгвіст, семіолог, університетський викладач, член провідних світових академій, лауреат найпрестижніших премій світу, кавалер Великого хреста та Почесного Легіону, засновник та керівник наукових та художніх журналів, видатний колекціонер старовинних книг та письменник-романіст, один із головних авторів нашого часу.
Умберто Еко народився в Алессандрії (Італія). В 1954 отримав докторський ступінь в університеті Туріна. Протягом п'яти років працював у Мілані редактором на телебаченні, потім читав лекції у Туринському університеті. Крім того, викладав в університетах Мілана, Флоренції та Болоньї, де у 1975 році отримав посаду професора на кафедрі семіотики, а також у Міланському політехнічному інституті.
Писати почав наприкінці 50-х. За його участі були засновані журнали "Marcatre" та "Quindici"; був редактором журналу "Versus" і входив до редколегії журналів "Semiotica", "Degres", "Text", "Structuralist Review", "Communication", "Problemi dell'Informazione", "Alfabeta". З 1979 року є віце-президентом Міжнародної асоціації семіотичних досліджень.
Умберто Еко – почесний доктор низки університетів. Його наукова та літературна діяльність відзначені численними преміями, зокрема Strega (1981), Viareggio Prize (1981), Anghiari Prize (1981), Medicis Prize (1982), McLuhan Teleglobe Prize (1985).
Читальний зал Центральна міська бібліотека Рівненської ЦБС представляє вашій увазі праці Умберто Еко з історії європейської цивілізації.