Онлайн-зустріч ”Не чіпай! Це на Новий рік”

11.01.2022
Поділитись в соцмережах:
Онлайн-зустріч ”Не чіпай! Це на Новий рік”

Онлайн-зустріч "Не чіпай! Це на Новий рік"

«Епізод 1: Не чіпай! Це на Новий Рік!» - саме так розпочався Бібліотека-філія №3 Рівненської ЦБС на платформі Google Meet новий проєкт Клуб «Відповідальне батьківство» з Іванною Голуб: 12 епізодів сімейної фінансової грамотності.
Як правило, організація та проведення різних свят у первісному суспільстві, в етнічних народів була на високому рівні. Навіть у первісних людей були надважливі періоди святкування – це було дуже важливе дійство. Що ж дає свято? Перш за все, це відчуття дива і приналежність до спільноти. Це відчуття отого такого хвилюючого очікування щастя.
Особливості української ментальності – у нас на свято має бути всього і багато. Українці дуже гостинні, наші старші родичі через цей надлишок достатку виявляють нам своє піклування. Сучасні молоді люди не розуміють, для чого готувати так багато, якщо можна піти в супермаркет і купити все готове. Але відчуття дива, спільної роботи родини та хвилюючого очікування свята - в супермаркеті не купиш.
Рекомендується збиратися родиною, сім’єю на Новий Рік, Різдво, Пасху, дні народження та з інших приводів – не важливо на які свята, такі зустрічі згуртовують вашу родину. Спільно пережиті моменти підготовки до свята – це безцінно! Свої власні, унікальні традиції згуртовують родину та залишають теплі спогади на все життя. При нинішньому рівні життя кожен може дозволити собі та своїй родині свято - незалежно від фінансової спроможності.
Насправді, «Не чіпай! Це на свято» - це не про кошти, це про про сім’ю, родину, про відчуття дива та очікування свята. Воно йде з середини, з душі людини і не залежить від фінансів. Не так важливо скільки є коштів – важливо відчуття щастя. В цьому світі кожен має свій рецепт щастя. І дуже важливо не тільки його знайти, а й передати ці знання рідним та нащадкам. Дякуємо пані Іванні, за відчуття щастя та до наступних зустрічей!