Експрес-гра «Два крила, що тримають людство»

20.10.2021
Поділитись в соцмережах:
Експрес-гра «Два крила, що тримають людство»

Експрес-гра «Два крила, що тримають людство»

Толерантність у всі часи вважалася людською чеснотою. Вона передбачала терпимість до відмінностей серед людей, уміння жити, не заважаючи іншим, здатність мати права і свободи, не порушуючи прав і свобод інших. Толерантність породжує довіру, товариськість і дружелюбність.

Саме толерантності була присвячена експрес-гра «Два крила, що тримають людство». Її підготували бібліотекарі Бібліотека-філія №3 Рівненської ЦБС для учнів 4-Б класу ЗОШ 3 м. Рівне. Проведена цікава і пізнавальна розмова про те, що таке справжня толерантність та чому вона вкрай необхідна. Учні поміркували якими можуть бути наслідки нетолерантних дій. Школярі прослухали Казку про добро, Притчу про слово, інсценізацію про вихованість. Маленькі гості бібліотеки пограли в гру «Мікрофон» (яке життя я обираю), гру «Чарівна крамниця», «Приємне слово», «Посмішка по колу». Наприкінці експрес-гри класний керівник вибрала ельфа доброти (учня, який на протязі тижня проявив себе толерантним і коректним по відношенню до оточуючих.)
Під час сьогоднішнього спілкування діти зрозуміли, що потрібно навчитися сприймати людей такими, якими вони є, цінувати в кожній людині особистість і поважати її думки. Милосердя і доброта - це два крила, які тримають людство.