Інформаційна година ”Міжнародний день сільських жінок”

15.10.2021
Поділитись в соцмережах:
Інформаційна година ”Міжнародний день сільських жінок”

Інформаційна година "Міжнародний день сільських жінок"

15 жовтня – Всесвітній день сільських жінок

Більше чверті всього населення планети становлять сільські жінки. У багатьох сільськогосподарських країнах саме вони відіграють ключову роль у розвитку держави. Те, що лягає на плечі деяких жінок, які проживають в сільській місцевості, те, з чим вони віртуозно справляються, викликає в багатьох з нас почуття глибокого здивування і поваги!
Міжнародний день сільських жінок, що відзначається щорічно 15 жовтня, покликаний нагадати суспільству, наскільки воно зобовʼязане сільським жінкам, наскільки цінна їхня праця. Засновниками цього свята є учасники Жіночої конференції в Пекіні, яка проводилася під егідою ООН в 1995 році. З того часу цей день відзначають у багатьох країнах світу під гаслом соціальної допомоги жінкам, які проживають у селі.
Друзі, в нашій бібліотеці відбулася інформаційна година, присвячена Міжнародному дню сільських жінок. Бібліотекар розповіла про історію свята; також відвідувачі познайомилися з ілюстративною виставкою, на якій були представлені портрети сільських жінок, створені художниками різних епох та країн світу: Федором Кричевським, Тетяною Яблонською, Вінсентом ван Гогом, Тарасом Шевченком, Катериною Білокур.