Година спілкування ”Україна та Польща: історичний вимір сімейних традицій та побуту”

19.10.2021
Поділитись в соцмережах:
Година спілкування ”Україна та Польща: історичний вимір сімейних традицій та побуту”

Година спілкування "Україна та Польща: історичний вимір сімейних традицій та побуту"

Знання польської мови, традицій та історії – в реаліях нашого сьогодення - досить таки актуальне питання.

А ви знали, що у Підлітковий клуб "Гроно" діє гурток польської мови? Юні гуртківці безкоштовно вивчають польську мову, знайомляться з традиціями та звичаями поляків, святкують різні події та й просто насолоджуються спілкуванням спільно з керівником гуртка Любовь Вельгус.

Україна і Польща — дві сусідні країни, два сусідні народи, історичні долі яких тісно сплелися та поєдналися із самого початку їхньої появи на історичній арені Європи. Ці народи мають багато спільного, а часто навіть взаємозалежного і неподільного.

18 жовтня у Підлітковий клуб "Гроно" відбулася година спілкування "Україна та Польща: історичний вимір сімейних традицій та побуту", до якого долучилася і Бібліотека-філія №3 Рівненської ЦБС.

Вихованці гуртка польської мови ознайомилися з сімейним побутом поляків та українців 18-19 ст., досліджували спільні та відмінні риси в архітектурі, порівнювали одяг, харчування, звичаї тощо.

Присутні ділилися своїми сімейними традиціями, принесли з дому вишиті вироби, сучасні та давні, слухали мегапопулярний хіт «Біля тополі» польського гурту Еней та хіт Марилі Родович «Соколи» у польському та українському виконанні.

Чудова атмосфера, цікавий досвід, гарний настрій – як результат!