Козацька стежинка «І оживе добра козацька слава»

12.10.2021
Поділитись в соцмережах:
Козацька стежинка «І оживе добра козацька слава»

Козацька стежинка «І оживе добра козацька слава»

12 жовтня завітали до бібліотеки користувачі, щоб весело і змістовно провести свій час. До заходу підготовлена виставка : «Оживає дух козацький». Бібліотекар Антонюк Г. розповіла учням про славетну сторінку в історії України - козацтво. Залюбки учні давали правильні відповіді на питання вікторини: «Про звичаї та обряди козаків». Школярі прявили кмітливість у грі «Розумні козачата» , де за умовою потрібно було правильно скласти прислів’я про козаків.

Хлопці - козаки позмагались у спритності і силі, погравши в такі ігри: «Богатирська сила», «Втеча від ворога», «Як козаки силою вихвалялись». А як козаки харчувались про це всі дізнались, порозважались у грі «Готуємо обід». Завзято змагались наші розумні козаки у грі - конкурсі «Як козаки лист писали», переглянувши репродукцію картини Репіна «Запорожці пишуть листа турецькому султану».
А як гарно наші хлопці - козаки танцюють, дізнались ми, переглянувши улюблений танець козаків - український гопак, де хлопці спробували показати свої вміння в танці. Адже козацький танець був не просто танець для душі, це були спеціальні акробатичні вправи, які допомагали козаку навіть у бою.
Дуже любили козаки співати, тож хлопці навипередки один перед одним весело співали козацьки пісні «Їхав козак за Дунай», «Ой, на горі, та й женці жнуть»
Захід пройшов змістовно і цікаво.