Бесіда-дайджест «Прес-калейдоскоп» «Бібліотека під відкритим небом»

03.08.2021
Поділитись в соцмережах:
Бесіда-дайджест «Прес-калейдоскоп» «Бібліотека під відкритим небом»

Бесіда-дайджест «Прес-калейдоскоп»

«Бібліотека під відкритим небом»

Роль періодичної преси в житті суспільства є досить значною. Газети і журнали несуть читачам оперативну інформацію про все, що відбувається навколо, висвітлюють найбільш цікаві події, факти, відомості, відповідають на актуальні питання.

Від часу написання книги до виходу її в світ минають роки. Тим часом, в газетах цей проміжок часу обчислюється днями, а в журналах – декількома місяцями. Тому саме в періодиці так відчутний подих часу.

Отож, 3 серпня зустріч на «Літературній галявині» була присвячена саме періодичним виданням. Бібліотека смт. Квасилів має у своєму розпорядженні підписку на періодичні видання, серед яких такі популярні газети як «Рівне вечірнє», «7 днів», «Голос України» та інші. Бібліотекар провела бесіду-дайджест під назвою «Прес-калейдоскоп», й кожний, хто завітав на нашу «Літературну галявину», мав змогу пролистати свіжу періодику, дізнатися новини Рівного, прочитати поради фахівців з актуальних господарських та юридичних питань, поради медиків та додати до своєї кулінарної скарбнички нові рецепти.

Друзі, нагадуємо, що усі ці періодичні видання є у фонді  бібліотеки, отож, запрошуємо вас до нашої книгозбірні!