«Посольство Книжкового Арсеналу у твоїй бібліотеці» (в рамках ювілейного Х Міжнародного фестивалю «Книжковий Арсенал») Діалог з письменником Олександром Подвишенним «Окололітературні» розмови»

27.06.2021
Поділитись в соцмережах:
«Посольство Книжкового Арсеналу у твоїй бібліотеці» (в рамках ювілейного Х Міжнародного фестивалю «Книжковий Арсенал») Діалог з письменником Олександром Подвишенним  «Окололітературні» розмови»

«Посольство Книжкового Арсеналу у твоїй бібліотеці»

(в рамках ювілейного Х Міжнародного фестивалю «Книжковий Арсенал»)

Діалог з письменником Олександром Подвишенним

«Окололітературні» розмови»

27 червня, фестивальний день «Книжкового Арсеналу» у Центральній міській бібліотеці ім. В. Короленка розпочався з діалогу з письменником Олександром Подвишенним «Окололітературні» розмови».

Олександр Подвишенний – молодий поет, журналіст та науковець, лауреат V Міжнародного мовно-літературного конкурсу ім. Т. Шевченка, переміг у Всеукраїнському конкурсі ім. У. Самчука та займав призові місця у Всеукраїнському конкурсі «Витоки». Його твори серед інших увійшли до книги «Євромайдан: Хроніка в новелах». Окремими виданнями вийшли книги: «Душевні ноти» (2012), «Горизонталь» (2015), «Зажурена ліра» (2019).

Олександр займає активну громадянську позицію, він є очільником Рівненського обласного осередку політичної партії «Правий сектор».

Присутні на заході із цікавістю дізналися про літературні уподобання письменника, про його шлях у літературу та про те, що його насправді хвилює і водночас є джерелом натхнення.

І, звичайно, не залишили нікого байдужими поезії  у виконанні автора. Його лірика філософська, патріотична, інтимно-зворушлива. Спілкування з молодим письменником Олександром Подвишенним  стало яскравим прикладом того, що талановита творча молодь має неабиякий потенціал завдяки потужному поетичному слову та любові до своєї країни.