Літературна мандрівка «Сторінками історії нашого краю» «Бібліотека під відкритим небом»

15.06.2021
Поділитись в соцмережах:
Літературна мандрівка «Сторінками історії нашого краю» «Бібліотека під відкритим небом»

Літературна мандрівка «Сторінками історії нашого краю»

«Бібліотека під відкритим небом»

Друзі, «Бібліотека під відкритим небом» продовжує свою роботу!

15 червня на «Літературну галявину» бібліотеки смт. Квасилів завітали учні груп № 17 та № 18 Квасилівського профліцею, майбутні кухарі та зварники. Разом з бібліотекарями вони здійснили літературну мандрівку «Сторінками історії нашого краю». На затишному подвір'ї професійного ліцею, заквітчаному ірисами, плинула неспішна оповідь...

Бібліотекар Оксана Захарчук розповіла юнакам та дівчатам про історію заснування Квасилова, познайомила їх з переказами та легендами, які стосуються назви селища. Бібліотекар профліцею Наталія Охремчук розповіла учням про те, як і коли був заснований Квасилівський професійний ліцей, як він розбудовувався та розвивався. Переглянули учні також двотомник «Квасилів: фрагменти історії», який містить багато унікальних документальних матеріалів про наше селище.

Юнаки та дівчата з цікавістю слухали розповіді бібліотекарів, адже селище, яке стало їхньою домівкою на найближчі декілька років, відкрилося їм з іншого боку, й, сподіваємося, стало трішки ближчим та ріднішим... Ну й, звісно ж, не обійшлося без світлин на пам'ять про чудовий літній день на «Літературній галявині».