Усі різні

16.11.2021
Поділитись в соцмережах:

Усі різні

Усі різні, усі рівні. Про це знають, здавалося б всі. Знають, але чомусь дуже часто забувають. Так само забувають і те, що, крім людей, на планеті повно інших повноправних мешканців, які часто-густо страждають і потерпають через нашу необережність, необізнаність і байдужість. Аби бодай трошечки відновити справедливість, ми підготували для вас огляд найцікавіших дитячих книжок, здатних не просто відчинити двері до таємничого й дивовижного світу природи але й переконати у тому, що усі вони — великі та маленькі, повзкі та слизькі, волохаті та хвостаті, вухаті та зубаті — заслуговують на нашу любов та повагу, а деякі з них буквально потребують допомоги.

Мозер Е. Велика книга про Коко і Кірі / Е. Мозер ; пер.з нім. Л. Нор. – Львів : Вид-во Старого Лева, 2020. – 136 с.

         Це історія про фантастичні й кумедні пригоди ведмежати Коко та його подружки Кірі, які живуть у Країні Мрій. Там вони знайомляться з Білою птахою, чорними мишами, драконом Рікко та іншими дивовижними звірами. Маленькі герої потрапляють у курйозні ситуації, знаходять чарівну рожеву парасольку та літай-килим, багато мріють і вчаться правильно загадувати бажання… Дорогою пригод вони знаходять щось значно цінніше за казкові речі – підтримку і любов.

Сулань Тан. Історії про незграбного Вовчика / Тан Сулань ; пер. Я. О. Головченко. – Харків : Вид-во Vivat, 2019.– 208 с.

На сторінках цієї яскравої книги на маленьких читачів чекають історії про неймовірні пригоди Незграбного Вовчика. Добрий, але надто наївний, старанний, але трошки вайлуватий. Вовчик обов’язково підкорить серця дітей, адже в ньому вони впізнають самих себе.

Мозер Е. Манюній. Велика книжка про маленького слоника / Ервін Мозер ; пер. з нім. Н. Ваховська. – Чернівці : Книги –ХХІ, 2019. – 128 с.

         Жило-було слоненятко, і народилося воно на світ дуже маленьким. Та ні, не просто маленьким, а манюньким! Воно було таке дрібненьке, що й слоном його ніхто не називав. Але в нього були хобот і великі вушка, та й на вигляд воно було як слон. Отже слоником воно й було…

Лазуткіна І.  Єнотик Бо і повітряна куля / Ірина Лазуткіна . – Львів: Ви-во Старого Лева, 2020. – 104 с.

         Ви колись малювали свою мрію? А от Єнотик Бо, який мріяв навчитися літати на повітряній кулі, її намалював! Велетенську повітряну кулю, якою він керує сам, а з його наплічника визирає кротик Ом. Чи встигнуть друзі повернутися до початку «Монгольф’єрії », чи пробачить єнотикові вчитель АС, чи вдасться Бо подарувати рожеву хмаринку подрузі Аї ?

Сольська Є. Їжачок і кленовий листок / Є. Сольська ; художниця К. Зотова. – Харків: Вид-во Ранок, 2020. – 36 с.

         Це історія про маленького їжачка Григорика. Він дуже любить солодке й маму з татом. А ще грати з друзями. Якось їжачок забув привітати маму з днем народження. І чим же тепер її потішити?

Поттер Б. Казка про кролика Пітера / Беатрікс Поттер ; пер. з англ. Ю. В. Лисенка. – Харків: Фоліо, 2019. – 90 с.

         До цієї книжки увійшли казки про кроликів «Казка про кролика Пітера», « Казка про кроленя Бенджаміна», « Казка про Кроленят- вухастиків» та « Історія про злого й нечемного кролика».

Джиралдо М. Л. Тедді. Мамин помічник / Марія Лоретта Джиралдо ; пер. з італ. Олени Ларікової. – Харків : Вид-во Vivat, 2020. – 80 с.

Тедді – дуже добрий маленький ведмедик. Він обожнює розважатися, ласувати солодощами й допомагати іншим, а ще з ним повсякчас трапляється чимало неймовірних пригод. Разом із Тедді малюки навчаються дотримуватися обіцянки, завжди вмиватися й чистити зубки після їжі, а також дізнаються, як подолати свій страх  і нічого не боятися. Пригоди кумедного ведмедика розважають дітей і зроблять кожен день радісним і неповторним.

 Джиралдо М. Л. Тедді. День пригод / Марія Лоретта Джиралдо ; пер. з італ. Олени Ларікової. – Харків : Вид-во Vivat, 2020. – 80 с.

Тедді – дуже добрий маленький ведмедик. Він обожнює гуляти й гратися, а ще з ним повсякчас трапляється чимало пригод. Разом із Тедді малюки дізнаються, як поводиться під час прогулянки і що слід робити, коли захворів або загубив улюблену іграшку. Ведмедик Тедді навчить дітей бути чемними, слухатися батьків і радіти кожному дню, який обіцяє силу-силенну пригод і відкриттів.