Приходьте! Книгам сумно без Вас!

26.05.2020
Поділитись в соцмережах:

«Приходьте! Книгам сумно без Вас!»

Під такою назвою 26 травня у Центральній міській бібліотеці ім. В. Короленка відбувся незвичний День нової книги. Незвичний тому, що без відвідувачів, адже маємо дотримуватися «законів» карантину.

Але настане час, коли читачі зможуть завітати до нас. Тому – інформуємо про новинки, які отримала наша книгозбірня.

Книги на любий смак: тут і захоплюючі трилери, історичні романи, твори від класиків світової літератури, книги з психології та філософії, що спонукають до роздумів. А для маленьких читачів – веселі та повчальні історії з яскравими малюнками.

Тож, пропонуємо обрати для себе «свою» книгу. І терпляче почекати, доки зможемо із задоволенням гортати сторінки улюблених книг!

Райлі Люсінда. Будинок орхідей/ Люсінда Райлі ; пер. з англ. І. Серебрякової. – Харків: Віват, 2019. -576 с.

У житті щасливої та успішної жінки сталася жахлива трагедія. Аби після цього прийти до тями, вона повертається у маєток, де минуло її безтурботне дитинство. Під час ремонту знаходить щоденник, написаний у 1940 –х роках її дідусем, який понад усе любив орхідеї. Про що йдеться на його сторінках? В історії сім’ї, розореної війною виявляються темні секрети, що остаточно змінять її життя…

Гнатко Дарина. Скеля червоного сонця : роман/ Дарина Гнатко. – Харків : Книжковий Клуб «Клуб Сімейного Дозвілля», 2019. – 336 с.

Заборонений плід завжди солодкий, як і заборонене кохання. Зажадати чоловіка власної сестри… Але жодна з сестер не збирається відступати… Минатимуть роки, змінятимуться епохи… Та родове прокляття не втрачає силу. Кому вдасться розірвати замкнене коло давнього прокляття?

Конрад Джозеф. Серце пітьми : роман/Джозеф Конрад; пер. з англ. Ігоря Андрущенка. – Львів: Видавництво «Астролябія», 2019. – 176 с.

Роман «Серце пітьми»(1902) всесвітньо відомого англійського письменника вважається одним із найвидатніших літературних творів ХХ століття.

Бездомний моряк наймається шкіпером пароплава, аби знайти у нетрях Конго одного з постачальників слонової кістки. Але буденна для тих часів мандрівка перетворюється у жахливу подорож до серця пітьми…

Парновський Сергій, Парновський Олексій. Як влаштовано Всесвіт. Вступ до сучасної космології/ Сергій Парновський, Олексій Парновський. – Львів : Видавництво Старого Лева, 2019. – 248 с.

У цій книжці вміщено короткий курс про історію та сучасний стан космології – науки про Всесвіт та місце людства у ньому. Із чого почався Всесвіт і чи його вік скінченний? Як він розвивався і що з ним тепер? Де відбувся Великий вибух і чи всюди у Всесвіті закони фізики однакові?

Клочко Діана. 65 українських шедеврів. Визнані й неявні/ Діана Клочко. – Київ : ArtHuss, 2019. – 256 с.

Книга запрошує до мандрівки історією українського мистецтва від VII століття і до останнього року перед здобуттям Незалежності.

Українська ікона, живопис, скульптура, графіка в українських музеях, приватних колекціях і світовому контексті. Розмова про мистецтво, що сформувало нас.

Вермонд Кіра. Таємне життя грошей: дитячий путівник світом готівки/ Кіра Вермонд. – Харків: Видавництво « Віват», 2019. – 160 с.

Усі знають, що гроші для людей важливі. Ми наполегливо працюємо, щоб заробити їх, мріємо виграти їх у лотерею, адже завжди хочеться отримати більше, ніж маєш. Але чому? І як усе це пов’язано із зефіром, слиною,а також тюльпанами?

Книга допоможе вам довідатися про те,як впливає на наше життя готівка і чому вона більш значуща, ніж банківські рахунки та навіть великі інвестиції.

Бенкс Роузі. Русалчин риф: казкова повість/ Роузі Бенкс; пер. з англ. Дмитро Стельмах. – К.: Рідна Мова, 2019. – 96 с.

У Таємному Королівстві можна зустріти кого завгодно! Єдинороги й русалки, феї та домовички живуть тут безтурботно й мирно. Та от скоїлося лихо! Королева Злюча задумала знищити радість і сміх! Цього разу три подружки вирушають на морське дно. Що очікує на них у підводному царстві? Чи зможуть дівчатка подолати чари королеви Злючої?

Медовс Дейзі. Утікачка Моллі Шилохвостик: казка / Дейзі Медовс; пер. з англ.Т.Кіфоришин. – К.: Видавнича група КМ – БУКС, 2019. – 104 с.

Лілі і Джесс вирушають у Ліс Дружби! Дівчат туди запросили на веселий ярмарок. Але вереднюча відьма Грізельда хоче зіпсувати всім веселощі й підмовляє своїх слуг бабайок обманом змусити маленьку Моллі Шилохвостик утекти зі святкування. Дівчатка вирушають на її пошуки, та де в Лісі Дружби може сховатися крихітна мишка?

Паркер Стів. Коти і кошенята: 100 фактів про котів і кошенят/ Стів Паркер; пер. з англ. К.Козачук. – К.: Видавнича група КМ – БУКС, 2018. – 48 с.

Книжка містить 100 феноменальних фактів, чудові ілюстрації та завдання, які допоможуть дітям дізнатися все важливе про наших друзів – котів. Також можна ознайомитися з типовими рисами диких і домашніх котів, навчитися піклуватися про своїх домашніх улюбленців.

20

20

20

20

20

20

20

20

20